Türkiye'nin Lastik İlan Sitesi - Lastik almanın en kolay yolu.

X
Faturli kamyon lastigi
1.600 TL
İzmir
Buca
21.05.2019
Alp
225/75R17,5 LASSA ÇEKER EN UYGUN FİYATA BİZDE
950 TL
Ankara
Yenimahalle
14.12.2018

Otobüs Kamyon Lastikleri

Otobüs Kamyon Lastikleri

Otobüslerde ve kamyonlarda kullanılan lastiklerin, diğer araçların lastiklerine göre daha geniş olduğu aşikar bir durumdur. Otobüs kamyon lastikleri bünyemizde bulunmakta ve her ihtiyaca uygun lastiğin teminatı tarafımızca yapılmaktadır. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, istediği lastik çeşidine ulaşabilmekte aynı zamanda lastiklerden memnun kalabilmektedir. Ürün katalogunda yer alan lastik seçenekleri, dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş ve bize de sadece müşterilerimize temin etmemiz kalmıştır. Bizi tercih edenler uzun süreli bir kullanıma ulaşmanın yanı sıra ekonomik açıdan da önemli etkilere sahip olmaktadır. Hayati riski ortadan kaldıran, yüksek performans sunan, her mevsim kullanılabilen otobüs ve kamyon lastik çeşitleri bünyemizde yer almakta; müşterilerimize sunulmaktadır.

Otobüs Kamyon Lastikleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Otobüslerde ve kamyonlarda kullanılan lastiklerin seçimini yaparken, her mevsime duyarlı olan ve her mevsimde yüksek performans sunan lastiklerden seçmek gerekir. Otobüs kamyon lastikleri alırken kişilerin aynı zamanda hızlı yol kat edebilecek özelliklere sahip olan lastikleri tercih etmesi oldukça önemlidir. Otobüs ve kamyonlar, ağır araçlar olduğundan dolayı diğer araçlara göre daha az yol kat etmektedir. Daha az yol kat etmesinden dolayı kişilerin hızı üst düzeye ulaştırabilecek lastikleri alması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra lastiklerin sert hava koşullarına dayanıklı olması, fazlasıyla önemli olan konular arasında yer alıyor. Sürücülerin hayati risk yaşamaması için mutlaka sert hava koşullarına dayanıklı olan lastikleri alması gerekir.

Otobüs Kamyon Lastikleri Fiyatları

Otobüs ve kamyon lastiklerinin fiyatları, diğer araçların lastiklerine göre daha pahalıdır. Otobüs kamyon lastikleri fiyatları tarafımızca en aza indirgendiğinden dolayı müşterilerimiz ekonomik açıdan birçok avantaja sahip olmaktadır. Tüm bu avantajlara sahip olmak isteyen müşterilerimizin, bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Lastiklerin birçoğunun garanti süreleri uzun olduğundan dolayı herhangi bir teknik problemde, ekstradan masraf yapmak mümkün değildir.  Müşterilerimiz bizleri tercih ettiği taktirde aynı zamanda dünyaca ünlü markaların ürettiği lastiklere sahip olabilirler. Bünyemizde yer alan tüm lastik çeşitleri, uygun fiyat ve yüksek kalite hizmet politikasına uyarlı olduğundan dolayı müşterilerimizin herhangi bir konuda mağduriyet yaşaması mümkün değildir.