Türkiye'nin Lastik İlan Sitesi - Lastik almanın en kolay yolu.

X
185R14C 102/100R LIGHT TRUCK 101 TAURUS
299 TL
İstanbul
Avcılar
20.07.2019
205/65R16C 109/107R VANPRO B2 KORMORAN
450 TL
İstanbul
Avcılar
21.06.2019
195/75R16C KC53 PROTRAN MARSHAL
425 TL
İstanbul
Avcılar
19.06.2019

Hafif Ticari Araç Lastikler

Hafif Ticari Araç Lastikler

Ticari araçlar için üretilen lastik çeşitleri, gün geçtikçe artış göstermektedir. Çeşitlerin ihtiyaca yönelik üretilmesi, farklı alternatiflerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Hafif ticari araç lastikler farklı alternatifler altında incelenebilir. Her mevsim kullanılabilen, yakıt performansı sunan, hızlı mesafe kat eden, yol tutuşu sağlayan, konfor sunan, çekiş gücünü üst düzeye ulaştıran farklı lastik çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çeşitliliklerin tek bir lastik içerisinde yer alması da, uzun bir sürenin ardından mümkün hale getirilmiştir. Site olarak tüm bu lastik çeşitleri, bünyemizde yer almakta ve istediğiniz özelliklere sahip olan lastikleri bünyemiz üzerinden bulmanız mümkündür. Ürün yelpazemizin geniş olması, her ihtiyacınızın kolaylıkla karşılanabilmesine sebebiyet verecektir.

Hafif Ticari Araç Lastikler Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ticari araçlar için lastik seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, aracın ihtiyaç duyduğu özellikleri bulabilmektir. Dört mevsim boyunca lastik değiştirme derdinden kurtulmak isteyen sürücülerin, mutlaka her mevsim kullanılabilen hafif ticari araç lastikler alması gerekmektedir. Aksi taktirde kişinin sürekli lastik değiştirerek, masrafları problem hakine getirmesi mümkün olacaktır. Çekiş gücünü üst düzeye ulaştıran ve yol tutuşu sağlayan lastikleri seçmek oldukça önemlidir. Araç fazlasıyla yakıt yakıyorsa, yakıt tasarrufu sunan lastik çeşitleri tercih edilmelidir. Ticari araçlar için lastik seçimi yapıldığında göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus ise, hızlı mesafe kat edebilmeyi sağlayan lastikleri seçmektir.

Hafif Ticari Araç Lastikleri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Hafif ticari araç için tercih edilen lastiklerin sahip olması gereken en önemli özellik, lastiğin konfor açısından olumlu etki sunması aynı zamanda arabayı hızlandırabilmesidir. Hafif ticari araç lastikler mutlaka hızlı mesafe kat etmesi gerekir. Bunun yanı sıra yakıt tasarrufu yapabilmeli ve kaza riskini en aza indirgemelidir. Eğer yaz aylarında sadece lastik kullanılması isteniliyorsa, bu lastiğin hızlı mesafe kat edeni ve yolu iyi tutan bir lastiği seçmek gerekir. Aksi taktirde zaman kaybı yaşamak, yolda zaman geçirirken sürekli araç içerisinde problem yaşamak mümkün hale gelecektir. İstediğiniz tüm lastik çeşitleri bünyemizde yer aldığından dolayı aramak için ekstra zaman harcamanıza gerek bulunmuyor.